Szukaj programu

słowo kluczowe

kategoria programu:

licencja

 
 

Licencja

freeware 3392
shareware 430
adware 47
trial 1489
komercyjna 39
inna 172
 
 
download.nf.pl to: 5617 programów do pobrania za darmo
 
 
Powiadom o nowszej wersji  |  Dodaj komentarz  | 
Ocena: 3.14  
Cena: brak danych
Data dodania: 2008-06-23
Ilość pobrań: 51766
Licencja: freeware
Producent: Mozilla Foundation
Język: polski angielski
Wymagania:
Kategoria: windows internet >

Opis programu:

Mozilla Firefox jest jedną z najpopularniejszych darmowych przeglądarek internetowych.

Poniżej notka producenta nt nowych funkcjonalności programu.


Biblioteka

Spraw, aby Twoja przeglądarka była tak wydajna, jak tylko możesz to sobie wyobrazić. Twoja historia (wszystkie witryny, które przeglądasz) oraz Twoje zakładki (wszystkie witryny, które zapisujesz) są przechowywane w Bibliotece, gdzie mogą być w prosty sposób przeglądane i organizowane. Możesz także zapisywać wyniki wyszukiwania, korzystając z dynamicznych inteligentnych folderów, które są aktualizowane automatycznie wraz z powiększaniem się listy zakładek i witryn w historii.


Etykiety

Opisz witryny słowami i kategoriami, które mają dla Ciebie jakieś znaczenie i do nich pasują. Na przykład, możesz oznaczyć www.bbc.co.uk etykietą "wiadomości" lub "polityka z zagranicy", a www.gazetawyborcza.pl także jako "wiadomości". Wtedy, gdy wpiszesz w pasek adresu słowo "wiadomości", pokażą Ci się obie te witryny. Pojedyncza strona może mieć nawet kilkanaście etykiet jednocześnie, nie ma ograniczeń co do ich liczby. Możesz nie pamiętać nazwy danej witryny, ale korzystając z etykiet będziesz w stanie znaleźć ją bardzo szybko.


Inteligentny pasek adresu

Szybki sposób na dotarcie do swoich ulubionych witryn – nawet tych, których adres ledwo kojarzysz. Nowy pasek adresu w Firefoksie 3 uczy się za każdym razem, gdy z niego korzystasz; jest tak sprytny, że aż nazywamy go "Awesome Bar" – niesamowitym paskiem adresu. Z czasem przystosowuje się do Twoich preferencji i wyświetla bardziej pasujące wyniki. Wpisz jakieś słowo, a zostanie ono automatycznie dokończone w oparciu o witryny z Twojej historii oraz zakładki i etykiety; pasujące wyniki pojawią się na liście wyboru. Na przykład, możesz wpisać etykietę "inwestycje", aby znaleźć www.bankier.pl. Pasujące wyrażenia zostaną wyróżnione, co ułatwi przeglądanie listy wyników.


Dodawanie zakładek jednym kliknięciem

Zarządzaj swoimi zakładkami w dużym lub w małym stopniu: jedno kliknięcie w ikonę gwiazdki na końcu paska adresu dodaje witrynę do zakładek; dwa pozwalają wybrać, gdzie chcesz ją zapisać i umożliwiają dodawanie odpowiednich etykiet. Zapisuj zakładki do łatwo dostępnych folderów i porządkuj je wg tematów przewodnich (np. "oferty pracy" czy "zakupy"). Wyszukuj witryny w zakładkach w mgnieniu oka, wpisując odpowiednią etykietę, nazwę strony lub zakładki w pasku adresu. Im częściej będziesz korzystać z etykiet i nazw zakładek, tym lepiej system przystosuje się do Twoich preferencji.


Inteligentne foldery na zakładki

Te dynamiczne foldery pozwalają w prosty sposób dostać się do Twoich ulubionych witryn i mogą być umieszczone w menu lub pasku Zakładek. Dodaliśmy kilka takich folderów domyślnie, wśród nich jeden, który pokazuje najczęściej odwiedzane witryny. Możesz dodać własny, zapisując wyniki przeszukiwania Biblioteki.
Powrót na górę


Bezpieczeństwo i prywatność

Natychmiastowa identyfikacja witryn
Chcesz mieć pewność, że witryna jest bezpieczna, zanim coś na niej zamówisz? Kliknij faviconę witryny, aby natychmiast zobaczyć informacje na temat jej tożsamości. Kolejne kliknięcie pokaże Ci więcej szczegółów: ile razy była przez Ciebie odwiedzona i czy masz zapisane hasła do niej. Możesz sprawdzać podejrzane witryny, unikać fałszywych oraz dowiedzieć się, czy dana witryna jest tą, za którą się podaje.


Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Firefox 3 chroni Cię przed wirusami, robakami, końmi trojańskimi i programami szpiegującymi. Jeżeli przypadkiem wejdziesz na niebezpieczną witrynę, pokaże się strona informująca o zagrożeniu. Ciągle uaktualniana lista niebezpiecznych stron mówi nam, kiedy trzeba Cię ostrzec przed wejściem na witrynę, więc nie musisz niczego aktualizować we własnym zakresie.


Ochrona przed phishingiem

Rób zakupy i prowadź interesy w Sieci bezpiecznie. Firefox dostaje informacje na temat fałszywych stron 48 razy w ciągu dnia, więc jeżeli spróbujesz odwiedzić witrynę, która udaje, że jest bezpieczna (np. stronę Twojego banku), powstrzyma Cię ogromne ostrzeżenie w przeglądarce.


Kontrola rodzicielska

Wymuś przy pomocy Firefoksa 3 kontrolę rodzicielską włączoną w ustawieniach Windows Vista – powstrzymaj pobieranie plików czy inną niechcianą aktywność. Intuicyjny wygląd Firefoksa zapobiega długiemu dumaniu, do czego służą poszczególne opcje.


Oprogramowanie antywirusowe

Firefox 3 elegancko integruje się z Twoim programem antywirusowym. Gdy pobierasz pliki z Sieci, program antywirusowy sprawdza je, chroniąc Cię przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby zaatakować Twój komputer (opcja dostępna tylko w systemie Windows).


Dodatki

Firefox wymaga bezpiecznego połączenia podczas instalacji oraz aktualizacji dodatków, oprogramowania firm trzecich czy Personas.


Menedżer haseł

Zintegrowaliśmy zupełnie tę usługę z przeglądaniem witryn. Zapamiętuj hasła bez natrętnego wyskakującego okna. Teraz będziesz widzieć informację o hasłach na górze strony, wbudowaną w interfejs przeglądarki.


Czyszczenie danych prywatnych

Wyczyść swoje prywatne dane automatycznie: wystarczy jedno kliknięcie lub wciśnięcie skrótu klawiszowego, a Twoich danych już nie ma – czy to na domowym komputerze, czy też w lokalnej bibliotece. To właśnie takie proste.


Własne ustawienia bezpieczeństwa

Kontroluj stopień zabezpieczeń, jaki Firefox ma przypisać danej witrynie oraz dodawaj wyjątki – witryny, które nie potrzebują trzeciego stopnia bezpieczeństwa. Dopasuj do własnych potrzeb ustawienia haseł, ciasteczek, pobierania obrazków czy instalowania dodatków, aby polepszyć swoje doświadczenia w Sieci.


Automatyczne aktualizacje

Nasze open-source"owe podejście do spraw bezpieczeństwa pozwala nam znajdować i naprawiać błędy z nim związane w rekordowym czasie, sprawiając, że Firefox zapewnia najbezpieczniejsze surfowanie w Sieci. Instaluj aktualizacje, gdy dostaniesz powiadomienie o nich, lub rób to, kiedy Ci najbardziej pasuje.


Blokowanie wyskakujących okienek

Raz na zawsze pozbądź się wyskakujących okienek oraz tych chowających się pod stronami. Albo zdecyduj się na umiarkowane rozwiązanie i zostaw sobie możliwość oglądania zablokowanych okienek, albo stwórz białą listę witryn, których wyskakujące okienka chcesz widzieć.


Menedżer dodatków

Możesz teraz przeszukiwać i instalować dodatki prosto ze swojej przeglądarki. Nie potrzebujesz już wchodzić na stronę z dodatkami – wystarczy uruchomić Menedżera dodatków. Nie możesz się zdecydować, który dodatek jest najlepszy dla Ciebie? Oceny, rekomendacje, opisy oraz obrazki przedstawiające dodatki w akcji pomogą Ci wybrać. W pełni zintegrowany Menedżer dodatków pozwoli Ci przeglądać, zarządzać i wyłączać kilkoma prostymi kliknięciami dodatki tworzone przez osoby trzecie.


Ponad 5000 sposobów na dopasowanie do własnych potrzeb

Tylko wyobraźnia ogranicza ciągle rosnącą bibliotekę dodatków – tych dodatkowych miniprogramików, które pobierasz i instalujesz w przeglądarce – których Firefox ma już ponad 5000. Zarządzaj aukcjami internetowymi, publikuj zdjęcia, sprawdzaj pogodę, słuchaj muzyki – a wszystko to wewnątrz własnej przeglądarki. Nie musisz otwierać dodatkowych okien, aby się tym wszystkim zająć. Odkryj dodatki ułatwiające programowanie i tworzenie stron internetowych, jak np. Firebug, który pozwala zajrzeć głęboko w strukturę strony.


Wygląd przeglądarki

Nadaj swojej przeglądarce taki wygląd, jaki najbardziej Ci pasuje. Korzystając z motywów, wybierz kokpit rodem ze statku kosmicznego, drewniane panele albo jeden z tysiąca innych tematów, które będą Ci umilać surfowanie w Sieci. Przy pomocy Personas możesz w mgnieniu oka dodać prostą i lekką "skórkę" dla swojej przeglądarki (Personas jest projektem Mozilla Labs).


Dodatki to nie wszystko

Dodatki są podstawą przy dostosowywaniu Firefoksa do własnych potrzeb, ale na nich świat się nie kończy. Możesz dodawać nowe wyszukiwarki, zmieniać ustawienia paska narzędzi, wyświetlać przyciski nawigacji o różnych rozmiarach, kształtach i stylach, a także zmieniać dużo więcej. Dodatkowe opcje pozwalają wybrać klienta poczty (np. jednego z trzech głównych polskich portali), który będzie otwierał się, gdy klikniesz na adres e-mail na stronie lub ustawić czytnik wiadomości dla blogów, które odwiedzasz.

 
 

Podobne programy:

Firefox -   przeglądarki stron www , przeglądarka internetowa

Firefox

freeware

Firefox to aktualnie najpopularniejsza przeglądarka...

Firefox -   firefox , przeglądarka internetowa , przeglądarki , www

Firefox

freeware

Firefox to aktualnie najpopularniejsza przeglądarka...

Firefox -   przeglądarka www , internet , przeglądarki stron , komunikacja

Firefox

freeware

Firefox to aktualnie najpopularniejsza przeglądarka...

Firefox 14.0.1 -   Mozilla Firefox , internet , przeglądarka internetowa , www

Firefox 14.0.1

freeware

Mozilla Firefox to dobra i popularna przeglądarka internetowa...

 
 

Warto przeczytać:

Joomla wciąż popularna, ale zmniejsza przewagę nad WordPressem -   home.pl , joomla , własna strona www

Joomla wciąż popularna, ale zmniejsza przewagę nad WordPressem

2012-07-30 09:03:00

  Firma home.pl przeanalizowała popularność aplikacji...

Będzie trudniej podszywać się pod witryny WWW w domenie .pl -   hacker , strony www , zabezpieczenie stron www

Będzie trudniej podszywać się pod witryny WWW w domenie .pl

2012-02-29 09:08:00

  Strony internetowe zamieszczone pod nazwą domeny...

Joomla stoi prawie za połową polskich stron www -   CMS , darmowe strony www , Joomla

Joomla stoi prawie za połową polskich stron www

2011-03-03 08:02:00

Przeglądając strony internetowe rzadko zastanawiamy...

 
 

Dodaj komentarz do: Mozilla Firefox 3.0

Autor:

Treść:

 
Ile to jest 6 dodać 4?