Szukaj programu

słowo kluczowe

kategoria programu:

licencja

 
 

Licencja

freeware 3392
shareware 430
adware 47
trial 1489
komercyjna 39
inna 172
 
 
download.nf.pl to: 5617 programów do pobrania za darmo
 
 
Powiadom o nowszej wersji  |  Dodaj komentarz  | 
Ocena: 3.26  
Cena: brak danych
Data dodania: 2011-04-18
Ilość pobrań: 38643
Licencja: trial
Producent: Miicrosoft Corporation
Język: polski angielski
Wymagania: Windows XP z dodatkiem Service Pack (SP3) (wersja 32-bitowa), Windows Vista z dodatkiem SP1 (wersja 32- lub 64-bitowa), System Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 i program MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 z dodatkiem SP2 (wersja 32- lub 64-bitowa), Windows 7 (wersja 32- lub 64-bitowa). Obsługiwany jest końcowy oraz składnik Windows on Windows (WOW) (który umożliwia instalowanie 32-bitowych wersji pakietu Office 2010 na komputerach z 64-bitowymi wersjami systemów operacyjnych).
Kategoria: windows

Opis programu:

Szybkie rozpoczęcie pracy i zachowanie wydajności
Program Publisher 2010 oferuje funkcje pozwalające skupić się na jak najlepszym wykonywaniu swojej pracy. Dostępne są wbudowane szablony z elementami marki, w których można stosować wybrane schematy czcionek i kolorów. Przed wydrukowaniem lub dystrybucją publikacji można ją przejrzeć, aby wyszukać ewentualne błędy w projekcie i układzie. Z łatwością można ponownie używać wybranej zawartości, w tym grafiki i tekstu. Można także wstawiać i dostosowywać zawartość z galerii wbudowanych i dostępnych w trybie online bloków konstrukcyjnych, takich jak artykuły, paski boczne, reklamy i kalendarze.

Nowy impuls do pracy dzięki udoskonalonym narzędziom do edycji zdjęć
Poczuj się jak specjalista obróbki zdjęć, korzystając z programu Publisher 2010. Ten program umożliwia proste wstawianie i zamienianie zdjęć przy zachowaniu wyglądu i układu publikacji lub szablonu. Dzięki funkcjom kadrowania, powiększania i przycinania, które umożliwiają wyświetlanie podglądu zmian przed ich zastosowaniem, można ulepszać zdjęcia. W programie Publisher można dostosowywać kolory i jasność, korzystać z biblioteki układów podpisów zdjęć oraz zmieniać kształty zdjęć.

Bardziej zaawansowane publikacje
Program Publisher 2010 oferuje nowe narzędzia pomagające przekształcić zwykły tekst w prawdziwą typografię. Można korzystać z zestawów stylistycznych, alternatyw stylistycznych, prawdziwych kapitalików, ligatur, różnych stylów i innych funkcji czcionek OpenType dostarczanych z programem Publisher. Można również używać dodatkowych czcionek OpenType oferowanych przez inne firmy. Dzięki tym funkcjom można wykazać się dużą kreatywnością podczas tworzenia publikacji.*

Większa kontrola nad projektem
Nowa technologia wyrównywania obiektów i prowadnice w programie Publisher 2010 sprawiają, że wyrównywanie nowych obiektów, obrazów lub pól tekstowych względem obiektów istniejących już w publikacji lub szablonie jest prostsze niż kiedykolwiek przedtem. Wizualne wskazówki dotyczące układu błyskawicznie wskazują sugerowaną lokalizację nowego obiektu jeszcze przed umieszczeniem go w publikacji, a ostateczną lokalizację obiektu zawsze określa użytkownik. Jednym słowem, publikacją rządzi jej twórca!

Odpowiedni wynik za pierwszym razem
Dzięki programowi Publisher 2010 można zobaczyć, jak publikacja będzie wyglądała po wydrukowaniu. Ustawienia wydruku można dostosowywać podczas wyświetlania dużego podglądu wydruku publikacji, dzięki czemu nie trzeba przełączać się między różnymi widokami i ekranami, aby zobaczyć, jak wprowadzane zmiany wpływają na publikację. Za pomocą nowej funkcji podświetlenia można patrzeć „przez” papier, aby mieć podgląd drugiej strony publikacji, co pozwala zagwarantować poprawność przerzucania stron.

Szybsze wykonywanie zadań
Program Publisher 2010 umożliwia szybsze i efektywniejsze wykonywanie zadań. Dzięki włączonej do programu Publisher Wstążce można szybciej i łatwiej uzyskiwać dostęp do poleceń, a ponadto dostosować Wstążkę, tak aby były na niej wyświetlane najczęściej używane polecenia. Widok Microsoft Office Backstage ułatwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Ponadto nowa funkcja nawigacji wizualnej oferuje widok miniatury każdej strony publikacji, co umożliwia szybkie przechodzenie między stronami, a nawet przeciąganie miniatur w celu zmiany kolejności stron. A dzięki ulepszonemu obszarowi roboczemu dokumentu można skupić się na wykonywanym zadaniu.

 
 

Bezpłatną alternatywą dla tego programu może być:

WebSite X5 Free10 -   tworzenie stron , aplikacje internetowe

WebSite X5 Free10

freeware

WebSite X5 Free to darmowe i bardzo proste w obsłudze...

Skype -   skype , internet , komunikacja

Skype

freeware

Skype to popularny komunikator głosowy, który pozwala...

Budżet Domowy -   organizery finansowe , finanse , budżet domowy

Budżet Domowy

freeware

Budżet Domowy to program do zarządzania finansami domowymi...

VSO Downloader -   wideo , multimedia , pobieranie wideo

VSO Downloader

freeware

VSO Downloader to bezpłatny program do przechwytywania...

AskAdmin -   bezpieczeństwo , kontrola rodzicielska , ochrona

AskAdmin

freeware

AskAdmin to niewielkich rozmiarów narzędzie, pozwalające...

Crystal Security -   bezpieczeństwo , Programy antyspyware , ochrona , antywirusy

Crystal Security

freeware

Crystal Security to nowoczesne oprogramowanie do wykrywania...

 
 

Warto przeczytać:

Tańszy Microsoft Office dla małych firm -   aplikacje biurowe , Microsoft Office , MSP

Tańszy Microsoft Office dla małych firm

2008-09-17 15:43:54

Microsoft wprowadza nową ofertę dla małych przedsiębiorstw,...

Rośnie sprzedaż tabletów -   rynek IT , sprzedaż tabletów , tablety

Rośnie sprzedaż tabletów

2013-09-26 09:23:00

W tym roku sprzeda się nawet 2,5 razy więcej tabletów...

Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm -   fuzja , Microsoft , Nokia

Połączenie Microsoftu i Nokii korzystne dla obu firm

2013-09-09 09:23:00

Ponad 7 mld dolarów zapłacił Microsoft za przejęcie...

 
 

Dodaj komentarz do: Microsoft Office 2010 trial

Autor:

Treść:

 
Ile to jest 10 dodać 12?